KONST / Litografier / Färglitografi 13557170
nr 1355 7170
Färglitografi
Mats Nilsson, "Sheriff". Signerad, numrerad 132/200, oramat löst blad, bladets mått: 87,5x69,5
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:58:35
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
19 okt